64Rozsiądź się wygodnie w fotelu z filiżanką dobrej, aromatycznej kawy w dłoni i pomyśl, że mogło być inaczej. Wyobraź sobie, że właśnie wracasz do domu zmęczony po ciężkiej, fizycznej pracy. Szef dał Ci dzisiaj popalić i jedyne o czym marzysz w tym momencie to cieplutki obiadek i prysznic. Potem oczywiście drzemka. Najlepiej taka do rana.

Jednak w domu czeka na Ciebie zderzenie z rzeczywistością. Żona nie przygotowała żadnego posiłku, a mimo to w kuchni panuje nieziemski bałagan. Podłoga jest zalana, wszędzie leżą nasiąknięte szmaty. Pytasz co się stało, a wkurzona małżonka tłumaczy:-„Nie widzisz? Pękła rura, gamoniu”. Pierwsze co przychodzi Ci do głowy jest słowem niecenzuralnym. Kolejne zdanie brzmi: „Gdzie ja teraz znajdę hydraulika?!”. Wyjmujesz szybko telefon, dziękując Bogu w duchu, że ma on internet i pisujesz w google „hydraulik Lublin”. Wyskakuje mnóstwo stron, np hydropomoc.pl Lublin. Którą wybrać? Który jest wolny i załatwi sprawę szybko i w miarę bezboleśnie?

Kolejnym co wpisujesz jest „usługi hydrauliczne Lublin opinie”. Internet fajna rzecz, prawda? W ciągu sekundy na ekranie pojawiają się strony porównujące jakość, szybkość i cenę usług. Kiedy wreszcie znajdujesz odpowiadającego Ci fachowca okazuje się, że dziś nie ma czasu. Cały wieczór schodzi Ci się na telefonowaniu i szukaniu eksperta. Kiedy zegar wybija północ w Twojej głowie zaczyna świtać. Przecież wujek Zenek zna się na hydraulice i w dodatku wisi Ci przysługę.

Internet to świetny wynalazek jednak nic nie zastąpi starej, poczciwej, tradycyjnej rodziny.

Comments are closed.

 • Przesłony okienne

  49 lat ago
  Osłony na okno mogą być różne. Zazwyczaj jest ono sporych rozmiarów, aby przepuszczało jak najwięcej światła do wnętrza domu. Jednak światło to w pewnych sytuacjach może być zbyt intensywne i mocno nagrzewać pomieszczenie. Wówczas konieczne jest zastosowanie jakiejś zasłony.
 • Jaki serwis najlepiej wybrac

  49 lat ago
  W Internecie istnieje wiele serwisów aukcyjnych, które zapewnią nam wszelkiego rodzaju korzyści i prawa, jakie są nam potrzebne do tego, aby nie zostać oszukanym i mieć całkowitą pewność, że wszystko jest jak najlepiej i jak najbezpieczniej. Nie ma najlepszego serwisu, ponieważ wszystkie posiadają swoje własne wady i zalety, również można kupować na wszystkich serwisach…
 • Przyczyny wzrostu ciśnienia krwi

  49 lat ago
  Przyczyny wzrostu ciśnienia krwi mogą być bardzo różne. Wśród najbardziej popularnych tego rodzaju przyczyn wymienia się zwykłe zdenerwowanie. Dlatego nie wszystkie osoby przywiązują wagę do tego, że wzrasta u nich ciśnienie krwi. Muszą one jednak bardzo uważać, ponieważ nawet taki wzrost ciśnienia, który powtarza się bardzo często z powodu zdenerwowania może doprowadzić do powstania…
Październik 2016
P W Ś C P S N
« Wrz   Lut »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31